Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний 6 грудня зробив сюрприз дівчинці-волонтерці просто у прямому ефірі. Привітав її з Днем святого Миколая, чим розчулив її та маму майже до сліз.

Волонтерка Тетяна Портянко має розряд із шашок і своєю віртуозною грою вже зібрала чимало коштів на ЗСУ. Також вона народилася у Звягелі (колишній Новоград-Волинський), як і Валерій Залужний.

«Тетянка, вітаю, мені надзвичайно приємно брати участь у цьому дійстві. І ще мені дуже приємно, що ти моя землячка. Ти – велика молодець! І дуже чудово, що ми з одного міста та прославляємо свою країну, тому вітаю тебе зі святом! Бережи себе, успіхів тобі і перемог»,– сказав Залужний.

Дівчинка нині живе в Києві, а у Звягелі в неї бабуся – журналістка Лариса Герус, до якої онука приїжджала у гості й тут грала в шашки, аби зібрати гроші для ЗСУ.

Віце-чемпіонка України з шашок-64 Тетяна Портянко збирає кошти на потреби армії під час турнірів та у парках. 10-річна школярка носить з собою табличку “Зіграй в шашки для ЗСУ” та запрошує охочих долучитися до інтелектуальної гри в обмін на донати. Минулого року дівчинка зібрала для ЗСУ 100 тисяч гривень, граючи у шахи.

22 лютого 2022 року Таня змагалася у Херсоні та стала щасливою володаркою кубку, медалі і титулу віце-чемпіонки України. А вже влітку тренер запропонував їй та іншим талановитим дітям почати змагання з метою доброчинності – і вона погодилась.

Ведучі програми «Сніданок з 1+1» Руслан Сенічкін та Людмила Барбір передали Тетяні шахи та прапор України з автографом Валерія Залужного.