Новоспечений віп-тато Олег Ляшко, не приховуючи свого щастя, викладає в соцмережі подробиці їх батьківських буднів.

Так, одіозний політик Олег Ляшко опублікував зворушливий сімейний знімок. У кадрі екс-нардеп знизує на прощання руку двомісячного сина. Фото Олег підписав так: “Їду на роботу”.

Немовля катають в елітній візку німецької марки Hesba. Їх виготовляють на замовлення за ескізами покупця, використовуючи хромовану раму, ортопедичний матрац і натуральну шкіру для обробки люльки, козирка і прогулянкового блоку. Вартість такого першого транспортного засобу малюка може коливатися від 35 000 до 150 000 грн. Все залежить від моделі, конфігурації і ексклюзивного дизайну. Подібний варіант як у сина Ляшко з тканинної люлечкой кольору баклажан і Капом, обрамленим шкірою, називається Hesba Condor Coup deLux і його можна купити в Україні за 57 400 грн в одному єдиному магазині столиці.

Нагадаємо, що дружина Ляшко Росіта подарувала йому спадкоємця в середині травня. Радісна подія відбулася в приватному пологовому будинку “Лелека”, що в Пущі-Водиці, неподалік від Києва. Вартість природних пологів тут стартує від 53 700 грн, а за пакет “VIP” потрібно заплатити 108 800 грн (ціни без урахування знижок – Ред.). У цьому ж медичному закладі недавно з’явився на світ другий син співачки Джамали.