Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що не вірить у перемогу Москви в Україні. На його думку, війська РФ, які зайдуть в нашу країну будуть повертатися в трунах додому.

Про це він заявив в інтерв’ю для американського телеканалу CNN.

“Я не вірю, що росіяни можуть перемогти Україну. Тому що тут буде справді кривава бійня. І російські хлопці також будуть вертатися додому в домовинах.

Резніков підкреслив, що Україна потребує міжнародної підтримки для стримування агресора.

“Якби я міг дати пораду президенту США Джо Байдену – я хотів би його попросити дати Путіну дуже зрозуміле визначення, про те, що жодних “червоних ліній” з боку Кремля бути не може. “Червона лінія” знаходиться тут, в Україні, і світ відреагує без коливань. Нам не потрібні тут американські чи канадські солдати, щоб воювати за нас. Ми будемо боротися самі. Але нам потрібне озброєння, нам потрібна радіолокаційна боротьба”, – наголосив очільник оборонного відомства.

За словами глави Міноборони, оцінки американських експертів про те, Росія могла б зібрати для вторгнення в Україну близько 175 тисяч військових, є заниженими. Такої кількості військовослужбовців явно не вистачить РФ для нападу на нашу країну, вважає Резніков.

“Отже, у нас є 250 тисяч офіційних військовослужбовців. Плюс, я сказав, 400 тисяч ветеранів і 200 тисяч резервістів. 175 тисяч (військових з РФ – УНІАН) недостатньо, щоб поїхати в Україну”, – заявив політик.

Також Резніков вказав, що Кремль “лякає” всіх своєю зброєю і розгортанням військ біля кордону з Україною, щоб не дати нашій країні наблизитися до членства в НАТО і ЄС.

“Якщо ми поділяємо або поширюємо паніку в нашій країні і всередині нашого суспільства, це буде подарунком Кремлю, тому що вони намагаються це зробити. Оскільки це скупчення їхніх військ біля нашого кордону, це їх головна мета – провести процес дестабілізації всередині нашої країни, щоб зупинити нас на нашому шляху. Але ми йдемо в союзники до НАТО, ми йдемо в ЄС”, передає слова Резнікова CNN.

Як відомо, у межах візиту в США Резніков проінформував, що Україна потребує посилення флоту та протиповітряної оборони. Згодом він закликав Канаду, США і Великобританію швидко надати військову допомогу Україні у протидії Росії, поки не стало запізно.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня видання Washington Post, посилаючись на заяви своїх анонімних джерел, написало, що РФ відновила нарощування військової сили на кордоні з Україною. Крім того, в соцмережах почали з’являтися відеоролики з ешелонами військової техніки, зокрема танками й ракетами, які перевозять в південні та західні регіони Росії.