В Одеській області подружня пара більше року терпіла загрози з боку рідного сина. Про це повідомляє прес-служба Нацполіціі.

Випадок стався в селі Степанівка Роздільнянського району Одеської області.

О 5 ранку перелякана жінка зателефонувала в поліцію з повідомленням про те, що її син у неадекватному стані погрожує фізичною розправою їй та чоловікові. Літні чоловік і дружина чекали поліцейських на вулиці, так як боялися зайти в будинок, де вирував їх 27-річний син.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За словами батька, вони більше року страждають від нападів неконтрольованої люті свого ж сина. У підтвердженні чоловік показав тайник з невідомої травою, який він знайшов в дровах.

Як тільки молодик побачив поліцію, так відразу заспокоївся.

Він зізнався, що з тих пір як втратив роботу, «поліпшував собі настрій» вживанням наркотичного зілля, а з батьками «воював», тому що постійно змушували йти працювати.

За фактом скоєння домашнього насильства правоохоронці склали на правопорушника адміністративний протокол за ст. 173-2 КУпАП, який направлено до суду для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк до семи діб.

За фактом зберігання наркотичних речовин розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України. Процесуальне рішення з цього питання буде прийнято після отримання висновку експертизи. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.