sss

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив про затримання заступника прокурора Київської області, передає Корупція.Інфо.

"Тільки що був затриманий заступник прокурора Київської області у справі за фактом розподілу 30 тис. т цукру Аграрного фонду на 300 млн грн", – розповів Ситник.
 
Раніше в СБУ повідомляли про можливу причетність прокуратури Київської області до розкрадання цукру, що зберігається на складах в Луцьку.
 
"Готується виведення з держвласності 35 тис. т цукру. У нас є всі підстави так вважати, оскільки лист до Кабінету міністрів з проханням відсторонити від посад нинішнє керівництво ДСБУ "Аграрний фонд" надійшов від прокуратури Київської області за підписом прокурора Курка", – повідомив директор ДСБУ Олег Липовий.
 
За інформацією Липового, саме цей прокурор Київської обласної прокуратури наприкінці 2015 року прийняв рішення про передачу стороннім особам 30 тис. т цукру-піску, що належить зазначеному фонду і зберігається на складах в Черкаській області.
 
"Київська обласна прокуратура зараз замітає сліди попередньої угоди і має намір провернути таку саму аферу в Луцьку", – додав Липовий.