Народний синоптик Леонід Горбань прогнозує, що осінь в Україні буде холодною і вже в жовтні на півночі країни стовпчики термометрів показуватимуть всього 5-7 градусів вище нуля.

За його словами, тільки в південних областей буде тепліше – до +22 градусів, але погоду серйозно зіпсують опади – очікується багато дощів. У цілому в жовтні встановиться класична осінь. Дні дощової погоди будуть чергуватися з сухими, сонячними, але не спекотними днями.

Він також прогнозує, що і останній місяць осені буде холодним. Перші провісники зими у вигляді сильних і холодних дощів можуть прийти вже 7 і 8 листопада.

Після 15 листопада прийде похолодання, аж до нічних заморозків. Після короткочасного просвітлення опади повернуться вже у вигляді мокрого снігу.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, синоптики оновили прогноз погоди на вихідні – 21-22 вересня і прогнозують суху і прохолодну погоду на більшій території України. Дощі очікуються на сході країни. Початок нового робочого тижня не принесе особливих змін в температурну картину, а ось ситуація з опадами зміниться – на сході буде вже сухо.

Нагадаємо, потепління, яке синоптики прогнозують на початку наступного тижня, буде нетривалим, вже через кілька днів на зміну сонцю прийдуть дощі.