У соцмережах в Китаї поширилася фотографія хлопчика, розп'ятого на хресті біля магазину. Батьки 10-річного школяра заявили журналістам, що таким чином мама грала з сином. Але, за словами сусідів, хлопчика покарали за невиконане домашнє завдання, передає Корупція.Інфо


У спільнотах міста Чунцин в додатку WeChat поширилася фотографія хлопчика, розп'ятого на хресті біля продуктового магазину. Журналіст місцевого видання Chongqing Evening News прийшов на місце, де була зроблена фотографія, щоб провести своє розслідування.

Невеликий овочевий магазин належить батькам хлопчика, його батько розповів журналісту, що мама грала з сином і прив'язала його на кілька хвилин «як жарт». За словами чоловіка, дитина була розп'ятий всього кілька хвилин, але перехожий, який зробив фото, цього не знав.

Популярне: Або звільняй їх, або звільнять тебе: Порошенко поставив ультиматум Гройсману

Але власник сусіднього магазину чув, як мати лаяла хлопчика за те, що він не робить домашнє завдання, і після цього прив'язала до хреста. За словами сусідів, батьки дуже суворі з 10-річним сином, який вчиться в четвертому класі.

Поліція на даний момент не цікавилася цим випадком, але батько хлопчика заявив, що не вважає дії дружини незаконними, і поскаржився, що люди, які розповсюджують знімок сина в Мережі, «порушують його приватне життя».