Студенти педагогічного коледжу Усть-Лабінська влаштували пряму трансляцію під час заняття сексом в публічному місці, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Раніше я її тільки любив, а зараз…”: Юрій Луценко відверто про стосунки з дружиною та її політичну кар’єру

Студенти педагогічного коледжу Усть-Лабінська влаштували пряму трансляцію під час заняття сексом в публічному місці. Молоді люди вели пряму трансляцію.

14 грудня о мережі з'явився фрагмент резонансного відео, на якому майбутні педагоги на головній площі Усть-Лабінська публічно займаються любов'ю. Воно швидко поширилося в Інтернеті. Учасниця процесу самостійно відправила цей запис своїй подрузі. Ну, а та «по-дружньому» вирішила поділитися з іншими.Як повідомляє «Комсомольська правда» – Кубань», оператор відео, обличчя якого миготіла крупним планом, був здивований такому резонансу і не став відмовчуватися. Він зазначив, що галас безглуздий і статевого акту насправді не було.

– Це фейк, хіба не видно? Все награно! Ви не знаєте, як виглядає п*рн*? Так на пляжі дівчата виглядають більш відверто, – прокоментував автор ролика.

– Призначено перевірку, встановлюються всі учасники інциденту. За результатами буде прийнято відповідне рішення, – повідомили в прес-службі ГУ МВС Росії Краснодарського краю.

На даний момент вік учасників інциденту не оголошено.