У Бухаресті, Румунія, пасажирка штовхнула 25-річну вагітну дівчину під поїзд, що наближається в метро, ​​передає Корупція.Інфо

Популярне: “Раніше я її тільки любив, а зараз…”: Юрій Луценко відверто про стосунки з дружиною та її політичну кар’єру

НП сталася на станції "Дрістор 1". Очевидці трагедії вважали дії вагітної самогубством, проте слідчі, вивчивши відео з камери спостереження, бачили, що її фактично скинула на рейки інша жінка.

Пізніше поліція заарештувала 36-річну підозрювану. Вона виявилася бездомною.

На опублікованому фрагменті відеозапису з камери спостереження видно, як підозрювана сильно штовхнула потерпілу в спину. В результаті дівчина впала з платформи. В останні секунди перед прибуттям поїзда вона намагалася забратися на перон, але зловмисниця не дала їй цього зробити, копнувши ногою по сумці жертви, яка потрапила їй в голову. У наступну мить потерпіла виявилася затиснутою між краєм платформи і залізничним складом. Дівчина отримала смертельні травми.

Повідомляється, що перед убивством підозрювана, перебуваючи на іншій станції метро "Костін-Георгіан", намагалася зіштовхнути на рейки ще одну пасажирку. Нападала три рази штовхала потерпілу, але їй все-таки вдалося відбитися і втекти. Це замах теж було знято на відео.

Зловмисниця не була знайома з потерпілими. Імовірно, вона страждає на психічне захворювання.