Популярний український виконавець, якому пророкують президентське крісло, відреагував на скандал свзяанний з заявами Євгена Мураєва, передає Корупція.Інфо

Нагадаємо, що той в ефірі популярного телеканалу вирішив заявити, що вважає українського режисера, який незаконно утримується російською владою, терористом. За його словами він "готував теракти і вибухи" і є "для однієї частини населення терористом, а для націоналістичної частини – героєм". Таке висловлювання викликало бурхливу реакцію, і сьогодні в стінах Верховної Ради, скандали мало не переросли в справжню бійку.

Популярне: "До 2023 року українцям варто очікувати …": Неочікуване пророцтво нової біди для України, яка прийде вже зовсім скоро, приголомшує

Сергій Пашинський вже оголосив, що вимагає прокуратуру і СБУ порушити проти скандального нардепа кримінальну справу. Святослав Вакарчук теж не залишився осторонь цього скандалу і зробив на своїй сторінці в Твіттер гучну заяву.

За словами артиста, зараз головне не дати таким політикам як Мураєв "пропіаритися" на проблемі "Сенцова" і звернути увагу не на самого сканадально нардепа, а на вирішенні того, як допомогти голодуючому політв'язню.

Краще покарання для покидьків, особливо з депутатськими мандатами – їх повне ігнорування. І моральне і практичне. І не варто навіть згадувати їхні імена – це тільки підвищує їм впізнаваність, – написав Вакарчук.