бпп

На засіданні фракції "Блок Петра Порошенка" стався скандал, деякі депутати звинуватили частина керівництва фракції в корупції і організації "чорної" інформаційної кампанії.

Про це з посиланням на слова кількох депутатів повідомляє "Українська правда", передає Корупція Інфо

Так, на засіданні депутат Віктор Чумак звинуватив заступників глави фракції БПП Ігоря Кононенко та Сергія Березенко в організації інформаційної кампанії проти нього. За його словами, чорна піар-кампанія була організована для того, щоб Чумак не став членом Нацагентства запобігання корупції.

У свою чергу Кононенко все заперечував і сказав, що сам є жертвою "ТСН", а тепер від Чумака чує аналогічні звинувачення.

Також депутат Ольга Богомолець звинуватила заступника керівника фракції Олександра Третьякова і його соратника Загорія в тому, що вони заробляють на тендерах у фармацевтичній галузі, а також збирали підписи за її відставку.

Третьяков застосував до Богомолець відповідні звинувачення і заявив, що вона займається лобіюванням російських виробників. Він також звинуватив Березенко в тому, що він ділить голів обласних рад "на коліні", тому БПП – "це не партія, а проект".

У взаємних звинувачення взяв участь і депутат Владислав Голуб, який згадав, як Бродський "поливав його брудом" на виборах до Черкаської області, але керівництво фракції на це не реагувало.

Сергій Лещенко сказав, що всі рішення у фракції приймаються на Банковій, яка у змові з Яценюком розподілила всі державні потоки Ощадбанк відійшов Яценюку, Ексімбанк – Порошенко, Центренерго – Порошенко, титанова галузь – Яценюку тощо.

Наталія Новак сказала, що вона бореться з незаконною забудовою на Микільській Слобідці в Києві, але все їй вказують, що цей об'єкт "кришує" Кононенко.

Також більшість депутатів нападали на Сергія Березенко, який врешті-решт був змушений вибачитися перед фракцією.

Юрій Луценко спробував зупинити депутатів і закликав їх не драматизувати ситуацію і сказав, що вибір зараз дуже простий – або в парламенті буде коаліція Порошенко, чи коаліція Коломойського.