тетер

Не варто відволікати правоохоронні органи на розслідування інциденту з народним депутатом Андрієм Тетерук, йдеться у відкритому листі народного депутата від фракції "Батьківщина" Олександри Кужель.

Народний депутат від фракції "Батьківщина" Олександра Кужель відкликає свою заяву з Генеральної прокуратури України (ГПУ) про напад на неї народного депутата від "Народного фронту" Андрія Тетерук.

Про це йдеться в заяві Кужель, яку з трибуни парламенту зачитала народний депутат від фракції "Батьківщина" Алена Шкрум, передає Корупція Інфо


"Я відкликаю свою заяву з Генеральної прокуратури про скоєння злочину", – процитувала Кужель Шкрум.


Виходячи з тексту заяви, Кужель зазначила, що не хоче відволікати правоохоронні органи на розслідування цього інциденту. При цьому депутат підкреслила, що вибачення Тетерук не приймає.
За інформацією партії "Батьківщина", увечері 5 листопада депутат Тетерук після закінчення пленарного засідання вдарив скляною пляшкою нардепа Кужель.

У Facebook представник "Народного фронту" написав, що "щиро кається", проте пізніше цей піст видалив. Депутат заявив також, що Кужель спробувала вдарити його сумкою, у відповідь він хотів облити її водою з пляшки, і вона випадково торкнулася голови Кужель.
Речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко заявив, що за фактом конфлікту між народними депутатами буде відкрито кримінальне провадження. Попередня кваліфікація – нанесення легких тілесних ушкоджень (ст. 125 Кримінального кодексу України).