Сьогодні Київ буде майданити. У місті пройдуть дві акції протесту: вдень на Майдані, ввечері – біля Офісу президента.

Мета акцій – змусити Зеленського злити переговори в Нормандському форматі і відмовитися від будь-яких компромісів з Росією.

Організатори сьогоднішньої вулиці – три політичні партії: “Європейська солідарність”, “Батьківщина” і “Голос”. Чи долучаться до них націоналісти з “Азова” і “Свободи” – поки питання. У середовищі ультраправих немає бажання підтримувати чужі партійні бренди (особливо токсичного Порошенка). Але і залишатися в стороні від протестів вони навряд чи будуть.

Перша акція – віче на Майдані – розпочнеться о 13:00. Друга – “Варта на Банковій” – о 19:00. “Рух опору капітуляці ‘” активно збирає в соцмережах намети, обігрівачі, біотуалети та інший антураж для тривалих протестів. 9 грудня якщо стане відомо про “зраду”, вони вже пригрозили блокувати урядовий квартал.

Поки на Майдані немає і 500 чоловік. Це дуже мало – навіть попередні Штайнмаєр-майдани збирали по кілька тисяч.

Приїхав Андрій Парубій з охороною. Відбулася невелика перепалка, але поліція діалогу швидко всіх заспокоїла – кілька чоловіків побачили Парубія і почали кричати: “Що він тут робить?”

Також організатори передбачили і розважальну програму для всіх активістів так званого майдану. А куди ж без цього. На сцені виступив рок-гурт “От вінта” з запальними піснями. І нікого навіть не збентежив той факт, що сьогоднішній день оголошено днем ​​жалоби і трауру за загиблими в Одесі під час пожежі в коледжі.

А який може бути траур якщо тут йде боротьба за владу. Нічого ж святого немає.

Після “От вінта” на сцену вийшли “Мандри” і затягнули сумних пісень.