У межах зустрічі в ОП дипломатам були представлені деталі ініціативи України зі створення спеціального міжнародного трибуналу для покарання Росії за злочин агресії проти України.

В Офісі президента України відбулася зустріч групи під керівництвом Андрія Єрмака, що працює над приєднанням України до Організації економічного співробітництва та розвитку, – зустріч з послами G7 та інших держав-партнерів.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський  у вечірньому відеозверненні 16 вересня.

“Це надзвичайно вагомий напрямок, який має значення і в контексті європейської інтеграції, і в контексті внутрішньої трансформації нашої держави”, – зазначив він.

У межах зустрічі дипломатам були представлені деталі нашої ініціативи зі створення спеціального міжнародного трибуналу для покарання Росії за злочин агресії проти України.

“Дякую представникам “Великої сімки” та іншим країнам-партнерам за готовність підтримувати Україну”, – зазначив президент.

Варто зазначити, що попри успішний контрнаступ ЗСУ у Харківській області, на сьогодні ще рано говорити про закінчення війни України проти Росії.

Глава держави Володимир Зеленський наголосив, що блискучий контрнаступ – дуже важливий крок, який вплинув чи вплине на рішення деяких інших країн.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Reuters.

Як зазначає іноземне видання, Зеленський “високо оцінив швидкий контрнаступ України, але применшив будь-які припущення про те, що війна наближається до кінця гри”.

Як стало відомо раніше, радник ОП Арестович зазначив, що судячи із зовнішнього вигляду диктатора, це особистість у періоді напіврозпаду.

Очільник країни-агресорки Володимир Путін уникає поїздок на передову. І не лише зараз, коли йому майже 70 років і це можна було б списати на вік, але й раніше. До Чечні він ніколи не їздив ні в першу, ні в другу війну. Путін приїжджав лише до зачищеного місця.

“Це вік та вроджена сцикливість. Тому що він із тих людей, які явно не з бойових підрозділів КДБ. Тому що у КДБ були люди, які йшли під кулі, не кліпнувши оком, виконували завдання, хоча можна сперечатися про ці завдання… Але він не з тих хлопців. У нього там вербування, агентурна діяльність, але все на рівні “потеревенити за життя”. Я не знаю докладно пітерську частину його біографії, але, на мою думку, йому там теж особливо ризикувати не доводилося, поряд із Собчаком перебуваючи. А командувати, вбивати Литвиненка та всіх інших із бункера особливого ризику за собою не тягне, особливо коли ти за ядерною парасолькою. От і склався характер. Це той випадок, коли біографія збіглася із характером”, – каже Арестович.

Радник Офісу президента наголосив, що Путін чітко знає, що обережність понад усе. А боїться він найбільше під час можливих візитів на передову не українців, не якогось байрактара, а боїться своїх же.

“Боїться, що його свої грохнуть під виглядом того, що налетіла українська артилерія. Тому я його розумію, підозрюю, що він боїться своєї охорони, своїх офіціантів, секретарів, боїться лікарів своїх особливо, всіх боїться. І в цьому звичному страху він живе. Чим більше зла ти завдаєш і збираєшся заподіяти, тим більше ти розкладаєшся як особистість. Це дуже простий закон. Навіть дівчина, яка йде у короткій спідниці темним провулком, вона боїться, тому що вона бажає зла потенційним хуліганам і ґвалтівникам. Це психологія. Вона так працює. А вже людина, яка сидить за ядерною парасолькою і віддає накази знищити тих, захопити тих, вона боїться смерті”, – пояснює Арестович.