Відомий німецький перевізник FlixBus запустив прямі маршрути з України в країни Європи, мінімальна ціна квитка становить 5 євро, передає Корупція.Інфо

 

Популярне: “Вслід за коханим”: Дівчина викинулась з вікна багатоповерхівки після самогубства хлопця. Деталі шокують!

Про це повідомляється на сайті компанії.

"Наші автобуси курсують у Франції, Нідерландах, Швейцарії, Німеччини, Італії, Чехії, Угорщини та Хорватії! А ще FlixBus здійснює рейси до Швеції, Данії, Люксембург, Словенію та Австрію", – йдеться в повідомленні.

Крім того, з 27 липня 2017 року компанія відкриває нічні маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира до Польщі (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно).

Відзначимо, денні маршрути обіцяють запустити з 10 серпня. Мінімальна ціна квитка складе 5 євро.

Пасажири зможуть безкоштовно бронювати і міняти квитки. До послуг надаються безкоштовний Wi-Fi, гарантоване сидяче місце в автобусі, можливість перевозити три одиниці багажу без доплати.

FlixBus була заснована в Мюнхені (Німеччина) в 2013 році. З 2015 року компанія працює на міжнародному ринку, мережа її міжміських автобусних повідомлень в Європі складається з понад 200 тис. Маршрутів в 1200 містах в більш ніж 22 країнах Європи.

Нагадаємо, з 2016 року FlixBus продавав квитки зі Львова та Ужгорода в Амстердам, Берлін, Відень, Франкфурт і ряд інших міст, але перевезення здійснював партнер компанії – Leo Express.