sad-obama

Президент України Петро Порошенко запрошує президента США Барака Обаму відвідати Україну.
Про це повідомив новопризначений посол України в США Валерій Чалий, передає Корупція.Інфо з посиланням на Укрінформ.
За його словами, під час вручення вірчих грамот президенту Обамі, що відбудеться наступного тижня, він передасть запрошення від Порошенка відвідати Україну.

"Хочу також сказати, що главу Білого дому чекають в Україні і, можливо, йому вдасться знайти у своєму графіку час, щоб відвідати нашу країну. Це запрошення від імені Президента України, яке я офіційно підтверджую", – сказав він.

Говорячи про завдання на своїй посаді, Чалий серед інших наголосив на координації роботи з Постійним Представництвом України при ООН та зазначив, що Україна домагається місця непостійного члена РБ ООН.

"Особливо зараз, коли ми добиваємося місця непостійного члена в Раді Безпеки ООН та докладаємо зусиль щодо створення міжнародного трибуналу по МН-17", – сказав Чалий.

Також, за його словами, Україна потребує від США контрбатарейні радари та ще партію американських військових автомобілів Humvee, які раніше вже отримувала.

"Важке озброєння ми сьогодні здатні виробляти й самі, натомість нам потрібні також високотехнологічні системи, наприклад, контрбатарейні радари. Це засоби оборони та водночас уникнення великої кількості жертв. Більше того, в умовах реалізації мирного плану – це ще засоби контролю припинення вогню", – сказав посол.