Влада Молдови не збирається підтримувати Російську Федерацію лише для того, щоб отримувати відносно дешевий газ для населення.

Про це заявила глава держави Мая Санду під час брифінгу в селі Дрепкеуць 20 липня, передає Point.md.

«Ми обговорили ціни на енергоносії та чому важливо більше не залежати від російського газу. Ми говорили про те, що мир важливіший за ціну на газ, і що ми ніколи не будемо на боці агресорів», – сказала Санду.

За її словами, до воєнних злочинів в Україні, які щодня чинить Російська Федерація, не можна в жодному разі ставитися поблажливо, навіть якби “ціна на газ була на долар нижчою”.

Глава держави вже обговорила з урядом ціни на енергоносії, а також те, чому не можна нікому залежати в майбутньому від російського газу.

“Ми говорили про те, що мир важливіший за ціну на газ і що ми ніколи не будемо на боці агресорів”, — ідеться в повідомленні.

Молдова збирається в майбутньому залишатися разом із іншими демократичними країнами, попри кризи у світі, які зараз почастішали. Це своєрідний сигнал про те, що маніпуляціям не повинно бути місця на континенті.

“Ми можемо подолати кризу, з якою стикаємося, залишаючись на хорошому боці світу разом із демократичними країнами та слідуючи інтеграції в ЄС”, — продовжила Мая Санду.

Нагадаємо, у 500-й день повномасштабного вторгнення РФ в Україну Санду заявила про солідарність з нашим народом і наголосила, що Кишинів продовжить надавати підтримку Києву.