Головні новини України
Подобається

Поставила ультиматум Луценко: Савченко вирішила повернутися до Верховної Ради

08/05/2018     Автор: Ігор Нагорний
Поставила ультиматум Луценко: Савченко вирішила повернутися до Верховної Ради

Надія Савченко, позафракційний нардеп, яку звинувачують в підготовці терактів, вимагає від перших осіб країни забезпечити їй присутність на засіданнях парламенту, передає Корупція.Інфо.

Про це повідомляє прес-служба нардепа.

"Я, як народний депутат, вимагаю: забезпечити мені присутність на засіданнях Верховної Ради з метою голосування, подачі законопроектів, участі в діяльності Ради", – йдеться в зверненнях нардепа до генерального прокурора Юрія Луценка, голови служби безпеки Василя Грицака і голови Верховної Ради Андрія Парубія.

Популярне: «Липовий дипломом, крадіжка грошей у інвалідів і заміжжя проти волі матері»: Що насправді приховує перша леді України

У прес-службі нардепа відзначають, що будучи чинним народним депутатом, Надія Савченко повинна відвідувати засідання Верховної Ради України, проводити зустрічі з виборцями, звітувати в ЗМІ і виконувати інші покладені на неї обов'язки відповідно до законодавства України.

Зокрема, Савченко вимагає забезпечити їй умови виконання покладених на неї обов'язків депутата, а саме – проведення робочих зустрічей з помічниками-консультантами, забезпечення громадянам України вільного доступу до неї і можливості спілкуватися зі ЗМІ.