Перший президент України Леонід Кравчук в ефірі телеканалу “Україна 24” прокоментував вихід другого президента Леоніда Кучми зі складу Тристоронньої робочої групи щодо Донбасу.

“Я думаю, що він вже втомився. Йому було непросто в той час, коли тільки починалася війна і коли тільки була утворена Тристороння контактна група і “нормандський формат”. Все це вимагало від нього великих зусиль. Я думаю, що він хоче відпочити трохи, більше зайнятися собою, в такому віці людині потрібен час, щоб він подивився на себе глибше, з інших боків, може, щось почитати буде більше часу, проаналізувати, подивитися на ситуацію з боку. Я, коли залишив президентську посаду, дуже активно використовував час, який з’явився, для того, щоб осмислити, що сталося”, – сказав Кравчук.

Перший президент повідомив, що поки не спілкувався з колегою особисто.

“Я не знаю, поки з ним не говорив, чому. Я обов’язково переговорю з Леонідом Даниловичем, тим більше, я його добре знаю. В понеділок о третій годині у нас збирається вся делегація разом подякувати Леонідові Кучмі за те, яку він роботу робив, побажаємо добра, здоров’я. І може ми йому запитання поставимо, чому він залишає нас”, – зазначив він.

Як відомо, перший президент України Леонід Кравчук погодився на пропозицію президента Володимира Зеленського про участь у перемовинах щодо Донбасу.