І хоча субсидія від держави на оплату житлово-комунальних послуг призначається без будь-яких обмежень щодо наявності майна і депозитів, але коли сім'я, яка отримує допомогу, придбала щось на суму понад 50 000 гривень, то вона протягом місяця повинна повідомити про це в місцеве управління соцзахисту, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Маємо гріх всі навколо”: Сергій Притула вразив своїм зверненням всю країну, в його словах уся правда

Субсидію нараховувати не припинять, але це стане одним з факторів визначення на призначення фіндопомоги в наступний раз.

Органам соціального захисту населення необхідно також повідомляти в обов'язковому порядку про тих, хто прописався або виписався з житла, про працевлаштування членів сім'ї або втрату роботи і тоді розмір допомоги може бути як збільшений, так і навпаки, зменшений. Адже розмір субсидії як раз залежить від загального доходу сім'ї.

Якщо людина використовувала ресурсів менше встановлених соціальних нормативів, то в подальшому зекономлені кошти повинні бути зараховані в рахунок майбутніх платежів.

Для призначення субсидії, сукупний дохід обчислюється з доходів, крім одноразової допомоги при народженні та усиновленні дитини, винагороди «матерям-героїням», соцдопомоги на дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, адресної допомоги «біженцям».

До сукупного доходу не враховуються і сплачені аліменти, оплата праці членів виборчкомів, допомога від громадських і благодійних організацій тощо.