Місячна виручка від протизаконного бізнесу сягала понад 1,5 мільйона гривень, передає Корупція.Інфо

Популярне: Вбито ще одного ватажка терористів, ви будете в шоці, коли дізнаєтеся хто вбивця

Затримано 15 учасників злочинного угруповання, які містили комплекс борделів в Києві і області.

Як повідомляє прес-служба ГУ Нацполіціі в Київській області, керували угруповання здійснювали контроль за більш ніж 60 повіями.

Серед затриманих – 4 диспетчера і 7 водіїв-охоронців, які доставляли повій за адресами, забезпечували їх охорону і виконували функцію інкасаторів. Також до злочинного бізнесу були залучені люди, які відповідали за розробку і функціонування сайтів та поширення рекламних візиток.

Дівчата, потрапляючи в руки злочинної організації, перебували під цілодобовим контролем. Крім того, з метою підтримки дисципліни діяли штрафні санкції як матеріального, так і фізичного характеру. Так, наприклад, за суперечку з диспетчером штраф становив 1 тис. гривень, за невихід в робочу зміну – 2 тис. гривень, за повторне повернення на роботу – 5 тис. гривень, за зміну місцезнаходження без узгодження з адміністратором – 2 тис. гривень, відмова від замовлення – 1 тис. гривень і ін.

Поліцейські одночасно провели 29 санкціонованих обшуків за місцем проживання і розміщення "кубел". Там вилучили 9 автомобілів, марихуану, близько 60 тис. доларів США, 6 тис. євро, 400 фунтів стерлінгів, 200 тис. гривень, банківські картки, коштовності, блокноти зі списком клієнтів і графіки чергувань дівчат, диспетчерів, водіїв, охоронців.

Місячна виручка від протизаконного бізнесу сягала понад 1,5 мільйона гривень.

Порушено кримінальні провадження у ч. 2 ст. 302 Кримінального кодексу України (створення або утримання місць розпусти і звідництво) та ч. 3 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією).