Про дії опозиції й ТСК про вагнерівців висловилась на своїй сторінці в Фейсбук Заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла.

Що представників «Голос» та «ЄС» не допустили на засідання ТСК «цілком таємно», де розглядалися результати дослідження питання вагнерівців.
Це тому, що вони відмовилися бути в ТСК!

Я місяцями закликала опозицію надати своїх представників, їх надавали, потім відкликали, вимагали, щоб питання вагнерівців розглядалося першим, а коли я заявляла публічно, що так і буде (мало того, ТСК почала працювати й офіційно затвердила план роботи, де «вагнерівці» перші!!!), робили вигляд, що цього немає. Не хочу коментувати, це як мінімум нелогічно.
Кузьмін із «ОПЗЖ» не оформив допуск до держтаємниці та не з‘явився на засідання ТСК в п‘ятницю.

Представник «Довіра» просто не прийшов на засідання.

За майбутнє» ж відкликали свого члена ТСК під приводом, що в ТСК ввійшов Кузьмін, який отримає доступ до держтаємниці.

«Батьківщина» вимагаючи, щоб розглядали вагнерівців, відкликала свого представника саме в день публікації проекту плану роботи ТСК, де першим питанням були вагнерівці.
Всі деталі епопеї — у попередніх моїх публікаціях разом з копіями документів.

Отже, на момент предметної роботи і підготовки до проміжного оприлюднення результатів, на момент першого в історії Парламенту засідання ТСК «цілком таємно» УСІ фракції втекли з дистанції.

Сподіваюся, що деякі повернуться:) Ну і?

Робота триває. Надбання і матеріали розслідування ТСК — це надбання Парламенту та суспільства. Вони завжди будуть в архівах Парламенту, і вже історія розсудить, наскільки якісно ми працювали. Моя місія дати можливість, субстрат історії. Організувати роботу через правила і процедури. Дякую усім колегам-членам ТСК, це про бути сміливим, і ви знаєте, про що я.

Нагадаємо, 10 вересня тимчасова слідча комісія Верховної Ради з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів держвлади та інших осіб проти суверенітету України оприлюднила результати розслідування у справі “вагнерівців”. На думку ТСК, у плануванні та роботі щодо затримання членів ПВК “Вагнер” у липні 2020-го, були “недоліки”. Як відомо, тоді 33 учасники ПВК затримали в Білорусі. Проблема була втому, що 32 з них екстрадували в Росію, а не в Україну.

Україна заявила, що серед “вагнерівців” було 28 осіб, причетних до військових злочинів на Донбасі і СБУ зібрала достатньо доказів. Офіс генпрокурора направив до Білорусі офіційний запит про екстрадиційний арешт затриманих “вагнерівців”. Відповідь ОГПУ не отримав.
За тиждень після українського запиту Білорусь віддала 32 “вагнерівців” Росії. В Офісі президента сприйняли це “з прикрістю”. Пізніше Путін назвав розміщення “вагнерівців” у Білорусі “спецоперацією США”.

Своєю чергою телеграм-канал Таємниці депутата спрогнозував, що Порошенко буде качати дві теми: вагнергейт і візит Зеленського в США. Хоче розповісти всім через Прямий, скільки витратили на поїздку. Комплекси полізли. Заздрить дідусь.

Також вони висвітлили той факт, що російська деза з вагнергейтом ніяк не злітає.

Навіть CNN не створив сенсації, спростувавши частину фейків, що запускаються порохоботами. А коли за CNN вписалося ФСБ, незважаючи на спростування офіційних осіб США їх причетності до теми, так все встало на свої місця в черговий раз. Фейк, що почався з російської Комсомольської правди і підхоплений порохоботами заради їх політичного виживання, приречений опинитися на інформаційному смітнику «сенсацій». Впевнені, що сам фільм ще більше проллє світло на фейки росіян про Україну.