У стінах українського парламенту з’явився законопроект, згідно з яким сім’ї учасників Революції Гідності отримають право отримання дострокової пенсії, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Боюся, комп’ютер не витримає”. Чому Луценко не пройшов обов’язковий для прокурорів тест на IQ

Про це йдеться в повідомленні інформаційного управління Апарату Верховної Ради.

«Члени Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянули проект Закону «Про внесення зміни до ст. 115 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час участі в Революції Гідності», – йдеться в повідомленні.

Слід уточнити, що в разі прийняття законопроекту, право дострокової пенсії отримають такі категорії людей: дружини (чоловіки), якщо вона не вступили в повторний шлюб; діти, які стали інвалідами до досягнення повноліття; батьки, яким надано статус особи, на яку поширюється дія Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Нагадаємо, пенсійний фонд затвердив нову форму посвідчень для українських пенсіонерів. Так, з 1 січня 2018-го року замість традиційного пенсійного посвідчення можна буде отримати банківську картку. При цьому в ПФУ запевняють, що ніхто не буде змушувати пенсіонерів міняти старі посвідчення на нові. Всі документи, видані раніше, є дійсними до закінчення терміну їх дії.