2018 року патрульна поліція з'явиться ще у двох містах України – Білій Церкві на Київщині і Ковелі на Волині, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вони дихають мені в спину”: Віктор Медведчук розповів усю правду про коханців своєї дружини, насправді там не все так ідеально…

Про це повідомив у суботу голова Нацполіції Сергій Князєв під час підсумкової колегії МВС, інформує прес-служба НПУ.

За його словами, зараз патрульна поліція працює вже у 33 містах держави.

Князєв також повідомив, що найближчим часом до МВС на затвердження подадуть нові критерії оцінки ефективності роботи поліції. За його словами, поліція відходить від критерію оцінки роботи лише за відсотком розкриття злочинів.

Кількісній оцінці підлягатимуть лише тяжкі і особливо тяжкі злочини, і то лише з метою вчасного реагування у разі зміни їх динаміки.

Глава Нацполіції також анонсував, що роботу керівників поліції на місцях оцінять за результатами вивчення громадської думки.

Кошти на таке соціологічне дослідження вже передбачені у фінансуванні на 2018 рік.

Князєв звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо підтримки в організації проведення щорічних соціологічних досліджень громадської думки.

"Запевняю, що керівники, які не матимуть довіри місцевих громад однозначно позбавляться своїх посад", – підкреслив голова Нацполіції.