Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про Конституційний суд України", який покликаний підвищити рівень захисту конституційних прав громадян, передає Корупція.Інфо.

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! На Львівщині сталася страшна ДТП, там було справжнє пекло, серед постраждалих 3-річна дитина

Як повідомляє в понеділок, 31 липня, прес-служба глави держави, підписаний документ є складовою частиною судової реформи, яка спрямована на забезпечення права громадян України на справедливий суд.

За словами президента, цей закон містить два принципові нововведення.

Перше – абсолютно прозорий конкурсний відбір кандидатів у судді Конституційного суду, це означає, що кожен матиме можливість ознайомитися з тим чи іншим кандидатом.

Інша новація, як повідомляється, полягає в можливості будь-якої юридичної (виключаючи представників держави або місцевого самоврядування) або фізичної особи подати скаргу до Конституційного суду, чого раніше ніколи в історії України не було.

Також, Порошенко схвалив зміни до держбюджету-2017: витрати на субсидії зростуть на 14 мільярдів Зокрема, закон збільшує витрати на субсидії з оплати житлово-комунальних послуг на 30%, або на 14,1 млрд грн, – до 61,174 млрд грн, а витрати на оборону і безпеку держави – на 2,663 млрд грн. Фінанси 12:55, 01 серпня 2017 61

Президент України Петро Порошенко підписав закон №6600 «Про внесення змін до закону України «Про державний бюджет на 2017 рік». Про це Порошенко повідомив у своєму Twitter.

«Підписав зміни до держбюджету на 2017 рік, які забезпечать фінансування важливих програм та підтримку соціально вразливих верств населення», – йдеться в повідомленні.