Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив главам облдержадміністрацій взяти під контроль виплати медпрацівникам. Особливу увагу потрібно приділити виплатам лікарям тих лікарень, які приймають хворих на коронавірус.

Про це Денис Шмигаль написав в Facebook

“Сьогодні після щоденної наради з президентом доручив главам облдержадміністрацій взяти під особистий контроль питання своєчасної та повної виплати зарплат медичним працівникам. Особливо це стосується лікарів екстреної допомоги і персоналу 240 лікарень, визначених місцевими органами влади для прийому хворих Covid-19. Але зарплати іншим медичним працівникам також повинні бути виплачені в строк “, – йдеться в повідомленні.

Шмигаль закликав медпрацівників, яким затримують виплату заробітної плати або проводять неналежний розрахунок, повідомляти про це на “гарячі лінії” ОДА з питань Covid-19 або на урядову “гарячу лінію” за номером 1545.

Прем’єр нагадав, що рішенням Кабміну субвенції в регіони на підтримку діяльності лікарень під час епідемії були збільшені на 906 млн грн. Так само уряд зобов’язав ОДА вжити заходів для забезпечення своєчасної виплати зарплат медпрацівникам.