Глава «Слуги народу» Дмитро Разумков тонко висміяв представника партії «НАШІ» Євгенія Муравева в прямому ефірі.

Під час передачі «Право на владу» між політиками відбулася сутичка. У результаті соратник президента Володимира Зеленського втратив дорогоцінний час, який міг би витратити з користю. Однак Дмитро Разумков іронічно помстився опонентові.

В ефірі програми Євген Мураєв обговорив недавню скасування закону про люстрацію ( «Про очищення влади»). Напередодні Конституційний суд почав розглядати нормативний акт на предмет законності. Нагадаємо, він передбачає заборону окремим фізичним особам займати посади в органах державної влади строком до 10 років і діє з 2014 року.

«Моя партія подавала до Конституційного суду прохання про розгляд закону про люстрацію на предмет конституційності, тому що завдяки цьому закону були звільнені десятки тисяч чиновників, які ніколи не бачили Януковича ближче, ніж по телевізору. Ви приймете закон про люстрацію чиновників Порошенка?», – накинувся Євген Мураєв на співрозмовника.

Представник «Опозиційного блоку» занадто довго доводив точку зору. Захопившись, він навіть витратив час, який було призначене для питань до Дмитра Разумкова. Телеведуча Наталя Мосейчук їдко прокоментувала поведінку Євгена Мураєва і запропонувала цікавий вихід із ситуації.

 «Тепер Разумков може взяти час, яке ви забрали у нього, помножити це на десять, прийти на ваш телеканал і поговорити там», – заявила журналістка.

 

Але Дмитро Разумков показав свою зневагу до опонента і його медіа словами: 

«Я краще на цей прийду».