Відома українська співачка, народна артистка, продюсер і переможниця «Євробачення – 2004» Руслана Лижичко розповіла в одному з інтерв’ю про те, як у неї на очах вбили охоронця Олександра Захарченко – ватажка бойовиків “ДНР”, передає Корупція.Інфо

Популярне: Зеленський і Вакарчук вже не актуальні? Відома українська співачка збирається в політику і вже зробила першу заяву

За її словами, це була найнебезпечніша її поїздка на Донбас.

Лижичко каже, що не знала, чи зможе вижити, оскільки потрапила зі своєю командою під обстріл в комендантську годину.

“Коли ми виїжджали, у нас не було жодних гарантій. Які гарантії могли у нас бути після проїзду наших КПП? Жодних! Так, нам говорили:” Ну, напевно, з вами нічого не трапиться “. А коли я приїхала вперше, мені Захарченко сказав: “Якщо хтось дасть по тобі кулеметною чергою, ти повинна бути готова до всього”, – розповідає співачка.

Вона також додала, що “таки дали – вбили на її очах його (Захарченко, – прим.ред.) охоронця”.

“Все це сталося, коли я сиділа за ним. Я не знаю, де пролетіла куля, але мені просто пощастило”, – заявила Лижичко.

Руслана також додала, що з початку конфлікту на сході країни вона допомогла звільнити 42 українських військових – бранців бойовиків.

Нагадаємо, 27 грудня минулого року з полону «ДНР» і «ЛНР» вдалося звільнити 74 українських заручників. Серед них, наприклад, був відомий вчений-релігієзнавець Ігор Козловський.

Вчора, 5 січня, уповноважений президента України з питань реабілітації учасників АТО Наталя Зарецька повідомила, що військовослужбовці, яких напередодні звільнили з полону бойовиків «ЛНР» і «ДНР», повинні 9 січня з’явитися за місцем несення служби.