Генеральна прокуратура повідомила про підозру чотирьом співробітниками відділу фінансового забезпечення бухгалтерського обліку ГУ Національної поліції в Київській області, які заволоділи державними коштами на суму понад 12 млн грн, передає Корупція.Інфо

Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Популярне: "До 2023 року українцям варто очікувати …": Неочікуване пророцтво нової біди для України, яка прийде вже зовсім скоро, приголомшує

"У ході досудового розслідування встановлено, що співробітниками відділу фінансового забезпечення бухгалтерського обліку ГУ НП в Київській області за підробленими документами відкриті на підставних осіб 23 карткових рахунки для виплати заробітної плати, на які щомісяця в період часу з 2007 по 2016 роки перераховувалися кошти. Таким чином зазначені особи заволоділи бюджетними коштами на загальну суму понад 12 млн грн", – йдеться в повідомленні.

За результатами попереднього розслідування чотирьом зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні ними злочинів, передбачених ч. 3 ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України.

За скоєння вказаних злочинів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Вирішується питання про обрання зловмисникам запобіжних заходів, а також встановлюється коло інших осіб, які можуть бути причетні до скоєння злочину.