Екс-президент України Петро Порошенко намагається перевести увагу українців на надумані ним же проблеми.

На своїй сторінці в Facebook український громадський, військовий і політичний діяч Семен Семенченко звернув увагу на чергову хвилю криків, яку підняли Ірина Геращенко та Петро Порошенко.

Семенченко згадав, про Службу Ветеранів, яка складалася з двох поверхів чиновників. Там не було голови служби, адже ніхто із зацікавлених осіб не міг провести туди свою людину. Було два заступника. І були представники в кожному регіоні. Після цього вирішили зробити Міністерство ветеранів і призначили міністра. На базі служби ветеранів має бути створено міністерство. Однак частина співробітників звільнилася і штат скоротили. Тепер ми маємо – скорочений склад служби ветеранів плюс один міністр – Фриз.

«Вибори в Громадську раду також пройшли вкрай сучасно і демократично. 950 осіб проголосувало за список з 35 членів в однаковій послідовності. А сама система голосування – неліцензійна. В результаті там і осіла команда Третьякова – Порошенка. Двох великих ветеранів сучасності», – пише Семенченко.

Семенченко зазначив, що тепер Геращенко і Порошенко піднімають крики про те що в майбутньому можуть ліквідувати таке Міністерство і це неприпустимо в країні «яка знаходиться в стані війни».

«Знову два балаболи вішають на вуха локшину людям. Я за те щоб Ветерани стали однією з елітних груп суспільства. По заслугах своїм. Але ви ж для цього балаболи не зробили нічого. Тому ліквідувати ваші досягнення неможливо. Тому що їх немає», – зауважив Семенченко.

Громадський діяч також дав пораду з чого слід почати реформи в цій галузі. Так на його думку, необхідно розділити статус ветерана на різні групи. Але статус і пільги повинні бути різними. Як і статус численної раті чиновників, прокурорів та депутатів, які далі готелю в Слов’янську не виїжджали, але мають такі ж пільги як Ветерани з передової. Це світова практика. Тому що інакше числом номінальних ветеранів скоро можна буде завоювати всю Московію, а статус впаде нижче плінтуса.

«Тому рекомендую новим депутатам ВР не слухати полум’яні промови нероб і імітаторів бурхливої ​​діяльності по партії П’ЄС. А від слів – перейти до справи і дати реальні перспективи, пільги, повагу і турботу для ветеранів від Держави. Головне щоб була робота. Тому що крім полум’яного пиз # ежа на дану тему ветерани ці п`ять років нічого не чули. Як і сім’ї загиблих», – зауважив діяч.

А під будівлю нового міністерства ветеранів (або служби), за його словами, необхідно віддати конфіскований за мародерство маєток Порошенка у Козині, ось тоді все запрацює.