Коли неповнолітня жертва просила повернути її додому, то чоловік піднімав на неї руку, передає Корупція.Інфо

Для того щоб зустрітися зі своєю майбутньою жертвою, Реймонд Берк збрехав, що йому 20 років і що він живе неподалік. Однак, коли чоловік з'явився на порозі будинку 17-річної дівчинки в Юті, правда виявилася куди страшнішою. 37-річний злочинець з Арізони збирався вічно тримати її у себе в квартирі в якості домашньої тварини, повідомляє People.

Популярне: "Від 80 до 120 годин виправних робіт або два роки…": Що чекає на українців, які ухиляються від одного з основних обов'язків – заява Реви

За даними слідства, Берк тримав дівчинку в заручниках протягом тижня, неодноразово насилуючи її і б'ючи кожен раз, коли вона скаржилася, що він утримує її проти волі. Зараз чоловік перебуває під вартою і йому призначена застава в $ 150 тис.

На момент злочину дівчинка жила разом зі своїм батьком. У той день вона написала в Мережі про свою депресію і бажання, щоб її забрали з дому. Тоді з нею і зв'язався Берк, пообіцявши, що вона буде з ним щаслива. Перед зустріччю вони листувалися всього кілька разів. Чоловік запропонував приїхати до нього в гості на кілька днів, після чого він відвіз би її назад додому.

В один із днів Берк прив'язав свою жертву до ліжка і сказав, що вона повинна пролежати так, поки він не повернеться з роботи. Але, на щастя, дівчинці вдалося вибратися.