На Запоріжжі, в одній з лікарень Мелітополя, лікар відмовилась допомогти дитині, яка захворіла на лишай. Причиною відмови медик назвала відсутність попереднього запису і запропонувала прийти через тиждень.

При цьому лікар-дерматолог відверто грубила матері хворої дитини, і та вирішила звернутися до завідуючої поліклініки, але і там її зустріли хамськими заявами.

В результаті жінка була змушена звернутися за допомогою до приватної клініки і заплатити гроші – там її синові зробили необхідні аналізи і надали належну допомогу за лічені хвилини.

Після цього жінка вирішила опублікувати в Facebook повідомлення, в якому розповіла про свої "пригоди", і переказала діалоги з лікарями.

Так, за її словами, лікар-дерматолог запропонувала: "Вийдіть з мого кабінету, будете ще мені вказувати, чим мені займатися!" При цьому, незважаючи на те, що робочий день був у розпалі, пацієнтів "за записом" так і не спостерігалося.

У свою чергу начальник мелітопольського відділу охорони здоров'я Лариса Саприкіна заявила, що жінці було потрібно написати офіційну скаргу, щоб медики отримали відповідне своїм діям покарання.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

В результаті лікарі відбулися доганою і напишуть пояснювальні, свою провину вони так і не визнали.

Варто нагадати, що  раніше у Вінниці співробітники СБУ затримали лікаря, який вимагав з місцевого жителя чотири тисячі доларів, обіцяючи сприяння в отриманні інвалідності, незважаючи на те що той мав на неї законне право.

А в місті Ватутіне Черкаської області в приймальному відділенні міської лікарні чоловік побив лікаря швидкої допомоги. Потерпілий отримав подвійний перелом щелепи.