Батько померлого хлопчика обурений таким цинічним вчинком влади 


Головному лікарю Жидачівської центральної районної лікарні, де недавно через халатність та некомпетентність помер 12-річний Роман Кулак, призначили державну стипендію. Про це на своїй сторінці у Facebook написав батько хлопчика Володимир Кулак, передає Корупція.Інфо.


Володимир повідомив, що Богдану Бойчуку, головному лікарю Жидачівської центральної районної лікарні Указом Президента призначено державну стипендію, як видатному діячу охорони здоров’я.  

"За що головному лікарю в Жидачеві президент призначив дворічну премію? За халатні вбивства в тій жахливій лікарні, там не тільки мій син помер через халатність! Чи просто хтось не вивчив питання? Це жах! Ось тепер у мене є відповідь чому та особа плювати хотіла на Львівський департамент і не виконує його наказів, дати догани лікарям винним у смерті мого сина! Це такий подарунок нам під ялинку? Чи може йому премія за виконання плану вбивств!?" – написав обурений чоловік.

Популярне: “Разом із нею загинула вся її родина”: Померла відома поетеса та цілителька

Володимир Кулак розповів, що трагічний випадок, пов’язаний зі смертю його сина –  не єдиний приклад халатності лікарів в цій лікарні. 

"Там багато порушень, після мого сина, там в лікарні померла жінка, в в якої цукровий діабет. Сама зранку приїхала автобусом з села, дітей нема, родини нема, грошей теж, і їй сказали йдіть, бабо, лягайте в палату. Пішла, лягла, чекала до обіду, ніхто до неї так і не прийшов і впала в цукрову кому, до вечора померла. І це через тиждень, як через них помер мій син Роман! До якого теж підходили через 3 – 4 години! Казали що дитина симулює, і дитина померла! Не діагностували, давали ліки, які погіршували стан", – написав він.