Українка Катерина Козлова, яка є 83-ю ракеткою світу, завершила боротьбу на турнірі категорії WTA International в Лінці (Австрія).

Суперницею українки у другому раунді була 110-я ракетка планети з США Корі Гауфф. Підсумковий рахунок поєдинку – 6:4, 4:6, 0:2, відмова.

Тенісистки провели на корті півтори години. Лідируючи з сетом і брейком, Козлова взяла медичну паузу через проблеми з гомілкою.

Після медичної допомоги Катерина програла 6 з 7 наступних геймів і прийняла рішення достроково завершити боротьбу.

На старті турніру Козлова зуміла перемогти росіянку Анну Блінкову – 6:1, 6:7 (1), 7:6 (5). 15-річна Гауфф є наймолодшою майбутньою зіркою жіночого Тура. Вона стала відома після виходу в четвертий раунд Вімблдону.

Нагадаємо, що раніше Четверта ракетка України Катерина Козлова покинула розіграш US Open-2019 після поразки в першому колі. Козлова, яка займає в рейтингу WTA 76-е місце, не впоралася з американкою Тейлор Таунсенд (№116 у рейтингу WTA).Зустріч тривала дві години і завершилася перемогою Таунсенд за підсумками трьох партій – 6:3, 3:6, 2:6. Варто відзначити, що за останні чотири роки Козлова тільки в 2017-му зуміла подолати бар’єр першого раунду.