Відносини між Кассіусом і Грейс – робітницею лікарні Університету Джеймса Кука – розвивалися швидко і пристрасно, але через деякий час дівчина почала відчувати негатив, передає Корупція.Інфо

Популярне: Міністр Супрун заявила, що держава більше не дасть ні копійки на потреби онкохворих

Хлопець став постійно контролювати Грейс, вчити її життя і підозрювати в невірності

Спочатку це дівчину це насторожувало, потім відштовхувало. Але в кінцевому рахунку вона зрозуміла, що просто боїться Кассіуса.

"Я думала, що ніколи не втечу від нього, я була налякана, щоб піти до когось за допомогою або захистом, я боялася, що станеться щось страшне … Поруч з ним я відчувала свою незначущість, мені ніби не було місця в світі ", – розповіла дівчина.Кассіус почав підозрювати Грейс у брехні під час її прогулянок з подругами або батьками. У пориві гніву він ґвалтував її і говорив при цьому, що вона негарна або товста, що її ніколи ніхто не полюбить, викидав її речі з своєї шафи і навіть штовхав зі сходів.

"У якийсь момент він навіть схопив ніж з кухні і пригрозив розрізати мені обличчя, щоб ніхто в житті не захотів би подивитися на мене", – розповіла Грейс.

Кульмінацією напруження стало СМС від одного друга з привітанням в свято. Повернувшись в спальню Грейс хлопець зустрів її оглушливим ударом по голові. Дівчина впала на підлогу, тоді він роздягнув її і почав бити ногами по обличчю. Грейс кричала, але зрозумівши, що це безглуздо, пішла на хитрість і замовкла, стиснувши зуби від болю, прикинувшись, ніби вона непритомна

Тоді він побіг у ванну і включив гарячу воду, маючи намір ошпарити дівчину. Він крикнув їй: "Зараз ти побачиш, що я буду робити далі". Дівчина скористалася нагодою і прослизнула на вулицю через вікно абсолютно голою. Вона сіла в свою машину і поїхала.

Більше вона не хотіла мовчати. Через рік після початку загроз Грейс заявила в поліцію. Хоча Кассіус був засуджений до 20 місяців в'язниці, Грейс досі живе з відчуттям страху.