На Волині двоє хлопців катували чоловіка, а потім ще живого зв’язали і закопали на териконі.

Про це повідомляє видання “КП в Україні”.

Надзвичайна подія сталася з 51-річним жителем Нововолинська. Він посперечався з двома чоловіками, які в два рази молодші за нього, і це призвело до жахливих наслідків. Під час конфлікту його побили, скрутили і кинули в машину. Також рот заклеїли скотчем, а руки і ноги зв’язали. Потім водій з подільником вивезли чоловіка на терикон і почали катувати ножем.

“Планів зарізати, судячи по глибині порізів, у злочинців не було – тільки щоб помучити”, – зазначили правоохоронці.

В ході тортур зловмисники забрали речі жертви: паспорт і банківські картки, а також сумку з речами і грошима. Самого чоловіка скинули в канаву, а зверху на нього насипали землю і сміття. Наспіх закидавши його і, напевно, сподіваючись, що сам він вже не вибереться, хлопці поїхали додому.

Через кілька годин, коли вже стемніло, зв’язаний чоловік все-таки зумів звільнитися від мотузок і вибратися нагору. Відкопавшись, пішов до правоохоронців. Ті провели оперативне розслідування і через пару годин затримали підозрюваних. У одного з них вже є судимість за тортури.

Проти 29-річного та 30-річного місцевих жителів відкрили кримінальне провадження за статтями розбій, викрадення офіційних документів з корисливих мотивів, незаконне заволодіння паспортом та незаконне позбавлення волі людини. Зняти гроші з карток зловмисники не встигли. Як повідомляють в прес-службі прокуратури Волинської області, звинувачення подбає про те, щоб рішення суду молоді люди чекали за гратами.