Минулі вихідні екс-гарант, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко провів разом зі своєю дружиною Мариною Порошенко в турецькому Стамбулі. Там у політика повинна була відбутися зустріч з Константинопольським патріархом Варфоломієм.

Факт повернення політика в Україні зняли очевидці. Інформацію про візит Порошенка за кордон поширив Telegram-канал «Картковий офіс».

Примітно, що про візит Порошенка в Константинополь сам він ще і його представники ще не звітували.

У числі перших інформацію про те, що Петро Олексійович з дружиною 20 лютого полетіли в Стамбул рейсом ТК458 «Турецьких авіаліній», розповсюдив колишній нардеп і член наглядової ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко.

Саме він озвучив припущення про те, що Порошенко зустрінеться з патріархом Варфоломієм. Трохи пізніше в мережі з’явилися і кадри з п’ятим президентом на його шляху в Україну. Їх виклали в мережу інші пасажири літака, які навіть для іронічного відео підняли келихи з вином за здоров’я колишнього верховного головнокомандувача.

Раніше, екс-нардеп Семен Семенченко різко розкритикував Петра Порошенко після його останніх заяв, щодо санкцій проти Медведчука.

“Петро Порошенко вибухнув черговий відповіддю на санкції відносно свого колишнього однопартійця, кума і партнера Медведчука.

Зокрема він запропонував закрити ще й телеканал «Наш» який на його думку став головним рупором російської пропаганди після закриття телеканалів Медведчука. Ну що тут скажеш… З політичного імпотента на чолі Держави Петро Олексійович різко став депутатом – опозиціонером і зараз висуває купу політичних ініціатив)) Цілком резонно.

Крім одного «але». Головним рупором російської пропаганди після закриття телеканалів Медведчука стали канали самого Порошенка. Які щедро дають можливість емігрантам з рос- каналів в прайм тайм віщати на українського обивателя.

Петро Порошенко. а як щодо до того, щоб ну. …самоліквідуватися? З метою захисту національної безпеки України? Ми були б вам дуже вдячні якщо б українс+ка гнида слідом за моск*вської вошей розчавила б себе сама…

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.