Смерть маленької дівчинки досі офіційного тлумачення не знайшла, передає Корупція.Інфо

На Дніпропетровщині померла 6-річна дівчинка, яка просто вийшла з помешкання та померла, а причини цього досі офіційно не встановлені. Рідні кажуть, що Женю вдарило струмом на металевих сходах.

Мама каже, що на тих сходах донька полюбляла бавитися, а в день трагедії звідти пролунав лише крик. "Тільце було на балконі, а ніжки звисали. Я її затягнула, але мене струмом не вдарило. Я була в капцях, вона боса була. Було дуже спекотно", – розповіла мати дитини. Маленьку негайно відвезли  до лікарні, але врятувати не змогли.

Родичі твердять, що цілий день струм то зникав, то з"являвся, бо в Підгородньому тривали ремонтні роботи. Енергетики ж кажуть, що це тут ні до чого, коли в самій оселі великі проблеми з проводкою – незахищені дроти стричать просто біля залізних дверей, що стикаються з металевими сходами. "Вони були в деяких місцях оголені, не покладені у гофри. Було багато невідомої проводки, котра незрозуміло, перебувала під напругою чи ні", – розповів головний інженер РЕМ Підгороднього Дмитро Черкашин.

Популярне: "Червоні списки" МОЗ: Що буде з українцями, які ще не уклали договір з лікарем

Після загибелі дівчинки родичі знайшли ще одне джерело струму – саморобну систему зовнішнього освітлення багатоквартирного будинку. Люди кажуть, що раніше не звертали на оголені дроти уваги, хоч ті лежали на газовій трубі та торкалися сходів. Енергетики запевняють, що це зухвале порушення норм та здорового глузуду. Жителі виправдовуються, що це робота не їхня, а майстрів, котрих винаймали раніше. Хто саме таке змайстрував, в ОСББ тепер згадати не можуть, бо минуло понад п’ять років. Тодішній голова звільнився і будь-яку причетність ОСББ до трагедії відкидає.