8 грудня стало відомо, що колишній прем’єр-міністр України, лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко втретє стала бабусею. Її дочка Євгенія народила сина.

«Вітаю з поповненням прекрасну сім’ю! З народженням хлопчика! Євгенія Тимошенко народила сина – брата своїм двом дітям », – повідомила секретар фракції в Київській міській раді Тетяна Меліхова.

У Євгенії та її чоловіка, бізнесмена Артура Чечоткіна, також є чотирирічна дочка і однорічний син. Пізніше громадськість дізналася, що новонароджений отримав ім’я Адам.

Також журналістам вдалося дізнатися, що в честь народження малюка влаштували пишне торжество. Так сімейство Тимошенко влаштувало в п’ятницю ввечері банкет в одному з популярних серед віпів ресторані Конча-Заспи.

Заміський комплекс під назвою “Купецький двір” – це ресторан-парк прямо в сосновому лісі, куди веде з’їзд зі Столичного шосе.

На території дерев’яні будиночки для відокремленого проведення часу і основний двоповерховий зал з красивими гвинтовими сходами, каміном і виставкою картин. Тут пригощають стравами старокиївськоъ кухні (наприклад, котлетою Пожарського, рецепт якої відомий з 1886 року, або салатом олів’є з червоною ікрою). Є і більш традиційне меню з українськими, грузинськими та східними делікатесами. А також стейки з преміального мармурового м’яса.

Як вдалося дізнатися журналістам “Страни” в закладі, банкет на 30 персон організував підприємець Артур Чечоткін, зять Юлі. Він тут постійний клієнт. Розпорядився повністю закрити під їхній захід основний зал.

– Така послуга коштує 70 000 гривень будній день і 100 000 у вихідний. На цю суму можна замовити що завгодно з меню ресторану, – каже в приватній розмові менеджер Ігор і додає. – В середньому потрібно розраховувати, що на їжу та випивку для одного гостя піде 2 000 гривень.

Ще в 50 000 гривень обійшлися музичний супровід вечора (тобто загальна сума склала мінімум 130 000 гривен).

Для компанії співала вокалістка на ім’я Олена, яка зі своїм колективом давно працює в ресторані.

“Для сім’ї Артура ми виступали не вперше, знаємо їх смакові переваги. Виконували російські та українські шлягери, трохи італійської естради. На початку вечора все було більш камерно, потім почалося караоке під живу музику, а під кінець не обійшлося без танців, – поділився один з артистів на умовах анонімності. За його словами, на сцені виступали «батьки», тобто – Олександр Тимошенко і Леонід Чечоткін. Особливо розійшовся чоловік Юлії Володимирівни. Він був зіркою вечора. до речі, в танок пішла чоловіча половина гостей “, – сказав один з музикантів, які виступали на цьому заході.

Гуляло сімейство Тимошенко з п’ятої вечора до півночі.

Нещодавно без особливого галасу і сама Юлія Тимошенко відсвяткувала ювілей, 60 років. Але вечірки з цього приводу не організовувала, а лише приймала привітання вдома.

Особняк Юлії Володимирівни флористи красиво задекорували композиціями з живих квітів. А гості з букетами і подарунками по черзі навідувалися в заміський особняк іменинниці.