Тимошенко і Гройсман вирішили разом прокачувати тему земельного референдуму. Закон про ринок землі для них невигідний.

Про це пише тг-канал “Таємниці депутата”.

“І на цьому політики хочуть потрапити в хвилю хайпу. Гройсман та Тимошенко забули старий Хейт,« маму корупції »та згадали, що за ними стоять люди, які заробляють на землі за схемами. При Гройсмані найбільші дотації з бюджету отримували агроолігархи Бахматюк і Косюк. Земельну реформу він обіцяв з 2017 року, а потім забув.

Сьогодні занудний політик розповідає про захист фермерів, хоча сам захищав олігархів. У Тимошенко був зять Артур Чечоткін, який мутив на землі. А за часів прем’єрства Юля-косичка пропонувала дозволити продаж землі юрособам і іноземцям, проти чого так активно виступає сьогодні “, – йдеться в повідомленні.

Про те, що Юлія Володимирівна намагається перехопити у влади ініціативу в земельному питанні пише і політолог Андрій Золотарьов.

Референдум про продаж землі, днями ініційований Батьківщиною, ставить владу на шпагат. Блокувати його – означає розписатися в тому, що всі розмови про народовладдя були фікцією, а дати йому “зелене світло” – значить отримати ризик нарватися на потужний вотум недовіри і заявку на зміну соціально економічного курсу.

Згідно квітневої соціології групи Рейтинг, є загальнонаціональний консенсус з питання ринку землі – 77% українців вважають, що це питання має вирішуватися на референдумі. На цей консенсус якраз і спирається Юлія Володимирівна. Тим більше, що ядерний електорат самої Батьківщини і Тимошенко – аграрний регіон. Тому в цьому випадку сидіти склавши руки для неї було б подібно політичному самогубству. Крім того, Батьківщина виявилася єдиною фракцією парламенту, яка голосувала проти земельних законів у тій редакції, яку проштовхувала влада.

Тимошенко прекрасно розуміє, що цей референдум може стати сильним аргументом проти влади. У всі часи земельне питання дуже часто було детонатором великих соціальних і політичних потрясінь і не важко спрогнозувати, що в липні, коли запустять ринок землі, нічого не закінчиться.

Як досвідчений політик вона все прорахувала. І так, це може стати елементом її майбутньої як парламентської, так і президентської кампанії.

В українській політиці ніколи не можна говорити “ніколи”. Попри те, що раніше багато хто списував ЮВТ з рахунків раніше терміну, починаючи з початку “нульових”.

Юлія Володимирівна досі перебуває в пулі топ-політиків і її шанси високі. У неї є більш-менш дієздатна партійна структура, так як Батьківщина зараз є однією з небагатьох партій, у якої є “живі” партійні організації від Сєвєродонецька до Ужгорода. Також у неї стійкий електорат, так як 10% того електорату, який ми спостерігаємо в соцопитуваннях, нікуди від неї не подівся навіть після її політичних провалів.

Тим більше, з урахуванням того, що і Порошенко, і Медведчук перетворилися на секторальних політиків без перспектив істотного зростання електоральної підтримки. І якраз цим Тимошенко спробує скористатися.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.