Сполучені Штати продовжують дотримуватися власних зобов’язань як країни – світового лідера, який об’єднує максимально широку міжнародну коаліцію для відповіді на глобальні виклики, в тому числі війну рф проти України.

На цьому акцентує на офіційній твіттер-сторінці Держдепартамент США, який цитує президента Джо Байдена.

«Президент США: У нинішній момент великих глобальних викликів – від глобальної інфляції до кліматичної кризи та жорстокої війни росії проти України – ми збираємо разом максимально широку коаліцію партнерів для досягнення результатів», – зазначається в повідомленні.

В ілюстрації, доданій до розміщеного допису наводяться також слова президента Байдена:

«Америка дотримується своїх зобов’язань. Америка інвестує у нашу силу вдома. Америка працює разом з нашими союзниками й партнерами».

Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну як партнери та друзі у 2023 році, відданість США Україні є залізною.

Про це заявила посол США в Україні Бріджит Брінк у відеопривітанні українців з Новим роком, передає Укрінформ.

Брінк зазначила, що росія намагається загасити світло України, однак, попри жорстокість кремля, мужність і наполегливість лише зміцнюються.

Вона відзначила, що незламність українців, серед багатьох інших речей, спонукає США до міцної віри в те, що Україна переможе.

 «Американський народ бачить, як ви готові пожертвувати всім у боротьбі за свою свободу та свою країну. Ваша непохитність зміцнює нашу рішучість і, наближаючись до Нового року, я хочу запевнити вас, що наша відданість Україні є залізною. Ми і в 2023 році будемо з вами пліч-о-пліч як партнери і друзі», – сказала посол США.

Вона побажала українцям мирного і переможного Нового року і завершила привітання словами «Слава Україні!».