Перша леді України Олена Зеленська продемонструвала черговий стильний “лук” – молочний брючний костюм.

Відповідні фото дружина президента опублікувала на сторінці в Instagram.

Для виходу на захід в рамках проекту “Своя” Зеленська обрала костюм з подовженим піджаком і блузку в тон. Доповнила образ Олена розпущеним прямим волоссям і нюдовим макіяжем.

Користувачі мережі в захваті від елегантного образу Зеленської, судячи з коментарів.

Перша леді України Олена Зеленська запросила на зустріч учасниць проекту “Своя”, покликаного привернути увагу до мультикультурності українського суспільства.

Дружина Президента та героїні обговорювали важливість позитивного висвітлення культурного різноманіття та толерантності у суспільстві.

“Щоб так голосно заговорити про свою різність, але рівність, як героїні проекту “Своя”, потрібно мати велику сміливість, яку я дуже поважаю. Цей проект – про лідерство, про голос українок та важливість толерантності у суспільстві”, – зазначила Олена Зеленська.

“Для мене це була зустріч про чути і бути почутим. Про біль, дискримінацію, наше суспільство та важливість теми толерантності й різноманітності для молодої держави. Дуже важливо, що такі теми звучать і піднімаються на найвищому рівні. Тільки разом ми можемо викоренити непорозуміння, прояви ксенофобії та будь-якої дискримінації на шляху до здорової нації”, – наголосила головна редакторка “Української правди” Севгіль Мусаєва.

“Цей проект почався з історії однієї темношкірої дівчини, яка переживала щодо переходу в нову школу. Так зібралися 13 українок з різним етнічним походженням, які захотіли її підтримати і які зрештою сказали: “А давайте публічно й відверто поговоримо про багатоманітність українського суспільства та проблеми, які з цим пов’язані”. Ми політично й культурно переживаємо зараз особливий, важливий етап усвідомлення, хто ми, як ми хочемо жити, куди ми йдемо. Дуже вчасна розмова, особливо напередодні 8 Березня”, – прокоментувала Світлана Заліщук, радниця віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.