У Мелітополі на Запоріжжі невідомий зґвалтував випускницю факультету інформатики, математики та економіки МДПУ ім. Богдана Хмельницького. Дівчина саме поверталася в гуртожиток МДПУ №2, який знаходиться на вул. Івана Алексєєва.

Невідомий напав на вул. Шмідта на неосвітленій ділянці дороги, біля глухого кута теплотраси між автостоянкою і будівлею райдержадміністрації, пише mltpl.city.

Протягом 40 хвилин нелюдь бив і душив свою жертву, намагався зґвалтувати, потім перекинув за труби теплотраси. Неподалік проходили люди, але можливостей покликати на допомогу у дівчини не було. Від розпачу дівчина прикинулася мертвою, тоді нападник злякався, забрав всі її речі і втік з місця злочину.Вся в крові і гематомах, з вибитим зубом, вона дісталася до гуртожитку, звідки її доставили до міськлікарні. Поліція шукає нападника.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що у Шевченківському районі Запоріжжя серед білого дня чоловік напав на 22-річну жінку. Зазначається, що чоловік кавказької національності заволодів особистими речами потерпілої і зґвалтував її.