Порошенко вирішив з’їздити на блокпост біля Краматорська, де було записано скандальне відео з колишнім заступником міністра МВС Олександром Гогілашвілі.

Очевидно, він приїхав взяти коментар в ображених та пригнічених поліцейських і підтримати їхній бойовий дух.

Насправді ж це виглядає як черговий гнилий піар на популярній темі. Є купа місць та людей, яким реально потрібна допомога, але Порошенко женеться за рейтингом та лайками.

Все тому, що Краматорськ мирне українське місто, а їх блокпост звичайнісінький, яких у країні сотні.

Однак Порошенко вважає умови їх праці вкрай непростими, ба навіть цілком серйозно ініціює нагородження поліцейських, на яких кричав колишній заступник міністра Олександр Гогілашвілі.

Цікаво, що їм мають привласнити? Державну нагороду за смиренність? Напишіть свою думку в коментарях.

З приводу самої ситуації з Гогілашвілі можна сказати лише одне, найголовнішу перемогу тут здобуло суспільство.

Раніше, за Порошенка, фігуранти скандалів спокійно сиділи у своїх кріслах, попри гостру реакцію громадянського суспільства – згадаймо тих же Свинарчука чи Сьомочка, і на це неможливо було вплинути.

Тепер же суспільство стало більш чутливим до реальних «зашкварів» чиновників, і це уможливило реальне очищення влади.

Однак на диво команда Порошенка таких очевидних речей не бачить, або просто не хоче бачити. Для того, щоб це зрозуміти достатньо лише поглянути на пост Ірини Геращенко про Гогілашвілі.

Аби оцінити рівень маразму пропоную ознайомитися з його текстом.

«Зеленский прокинувся і пропонує звільнити Гогілашвілі. Дякуємо, дуже дякуємо! Але цього недостатньо. Вам прийдеться пояснити, як його взагалі могли призначити на посаду заступника МВС …(тут ще куча брєду)… Всі ці питання Європейська Солідарність знайде можливість вам поставити. Бо цього вимагає суспільство і наші виборці».

Нагадаємо, це пише людина з команди Порошенка, який будучи Президентом ПІВ РОКУ не міг звільнити Семочко з посади зама голови Служби Зовнішньої Розвідки (Семочко звинувачували в отриманні російського громадянства і веденню бізнесу в окупованому Криму), хоча цього також вимагало суспільство, і, на відміну від Гогілашвілі, сам Порошенко міг звільнити Семочко своїм наказом (що і зробив перед 2-м туром виборів розуміючи, що уже програв і не хотів давати Зеленському цей бонус), тоді як Гогілашвілі під МВС і це не вертикаль Зеленського, але і при цьому нинішній Президент буквально за 24 години відреагував і вимагає його звільнити і покарати, пише на своїй сторінці у фейсбук блогер Євгеній Прокопишин.

І це один з БАГАТЬОХ прикладів, ще ж можна згадати і Свинарчука-Гладковського, тут взагалі чиста корупція: він бізнес-партнер Порошенка ще з 90-х, у них є спільні підприємства, Порошенко його призначив в РНБО відповідальним за ДОЗ і той робив все дуже відповідально – робив ДОЗ для ЗСУ на підприємства Порошенка та на свої особисті підприємства, при чому закупки були по завищеним цінам і поганої якості (Суди по цим справам уже йдуть і досить успішно – не для корупціонерів), якраз сьогодні один з фігурантів одної з таких схем отримав свій вирок (я робив пост про це сьогодні раніше).