Українські захисники проріджують колони російської бронетехніки у Херсонському напрямку. Так, на півдні окупантів позбавили щонайменше одного танка, двох БМП та військової вантажівки: влучно відпрацював ПТРК «Стугна».

Інформацію оприлюднено на офіційній фейсбук-сторінці 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.

«Черговий російський танк перетворився на металобрухт. У цьому протитанкістам 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка допомагає вітчизняна розробка – ПТРК «Стугна-П», що стріляє на відстань до 5 км і пропалює 800 мм ворожої броні кумулятивом. Управляти комплексом можна дистанційно з укриття», – йдеться у повідомленні.

«Чудова річ! Ми можемо собі сховатись і палити «окупантів», – коментує воїн. – «Нехай росіяни знають, що то наша земля! І ми її захищатимемо!»

Інформацією також поділився на своєму каналі нардеп, заступник голови парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони Юрій Мисягін. Він зазначив, що за підсумками бою на південному фронті також було завдано удару по двох російських БМП і військовій вантажівці. Цю інформацію підтвердили і автори проекту Ukraine Weapons Tracker, який фіксує всі втрати військової техніки та трофеї ЗСУ.