Під Мелітополем вибухнула військова база російських окупантів

У Мелітопольському районі Запорізької області вибухом зруйновано чергову військову базу окупантів.

За словами мера Мелітополя Івана Федорова, увечері 20 листопада у тимчасово окупованому селищі Веселе пролунали три потужні вибухи.

«За уточненою інформацією, окупанти невдало покурили на своїй військовій базі, яка розміщувалася на території одного з фермерських господарств. В офісній будівлі проживав особовий склад, а поруч із ним дислокувалася військова техніка окупантів», – зазначив мер.

При цьому він зазначив, що місцеві жителі повідомили про суттєві руйнування.

Нагадаємо, нещодавно В лікарню тимчасово окупованого Мелітополя привезли “партію” поранених росіян, окупанти виганяють з міської лікарні цивільних, щоб рятувати своїх військових.

“Росіяни на тимчасово окупованій території Запорізької області раптом занедужали. Минулої ночі в лікарню в Мелітополі привезли більше десяти загарбників з травмами різного ступеня тяжкості. Їх нібито дістають з-під завалів у школі с. Михайлівка.

Також відомо, що вночі було гучно в тимчасово окупованій Василівці”, написав мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram.

Федоров додав, що у Мелітополі російські окупанти наказали цивільним залишити стаціонар лікарні невідкладних станів. Рідних пацієнтів також виганяють, не даючи можливості побачити хворих та отримати консультацію лікаря.