Нардеп Одарченко вважав, що Харків не встоїть і треба домовлятися із РФ.

«А у серпні 2023 року у розмові з Найємом Одарченко розповідав, що не вірить, що Харків вистоїть і треба домовлятися з РФ: «Це міць, я багато читаю, нас розметуть, Іран та Китай їм зброю дають. Навіщо нам ці донецькі та луганські та Крим? Треба домовлятися» — цитує Одарченка у фейсбуці голова ЦПК Віталій Шабунін.

Глава ЦПК після того, як процитував нардепа, не вгамовується і продовжує обурюватися.

«І після цього всього нардеп розповідає, що він насправді бубочок, бо допомагав дровами під час війни людям зі свого округу №170 від Московського району Харкова», — продовжує Шабунін.

Нагадаємо, нардеп від «Слуги народу» Андрій Одарченко 21 листопада попався на «гарячому», коли хотів дати хабар $50 тис. у біткоїнах голові Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури Найєму.

«Народний депутат України, член комітету з антикорупційної політики пропонував голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури неправомірну вигоду в криптовалюті Bitcoin, в еквіваленті 50 тис. доларів», — повідомили в НАБУ.

За даними правоохоронців, за гроші нардеп просив сприяння в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури.

«Після виділення коштів із фонду на криптогаманець посадової особи надійшов перший транш неправомірної вигоди в еквіваленті 10 тис. доларів. Це перша в історії антикорупційних органів неправомірна вигода у криптовалюті, яку вдалося документувати», — зазначили у НАБУ.