Українські захисники викрали ворожу БМП, яка стояла в трохи більше ніж 200 метрів від позицій окупантів. Для цього розробили справжню “спецоперацію”.

Бійці розповідають, що помітили ворожу БМП, яка так і вабила, щоб її забрали українські військовослужбовці. Окупанти залишили її в 280 метрах від своїх позицій.

“Розвідка доповіла, що є машина, яка кошмарить наші позиції, вона стоїть у досить цікавому місці, і якщо добряче піднатужитися, то можна її звідти смиконути. Розробили план на папері. Спочатку пішла розвідка і потрапила під мінометний обстріл, бо окупанти там пристріляли позиції. Далі відпрацювали всю операцію з “евакуації” цієї техніки. Вона тривала 4 хвилини 30 секунд”, – розповів один із бійців.

Техніку підлагодять, і вона буде служити на потреби українських захисників. Нагадаємо, раніше Українські військовослужбовці евакуювали двох чоловіків з тимчасово окупованої Луганської області. Їх примусово мобілізували до армії так званої ЛНР. Вони перебувають у безпечному місці, повідомили в міжнародній розвідувальній спільноті InformNapalm.

До цього представник спільноти записав звернення до примусово мобілізованих та закликав здаватися у полон Збройних сил України. Двоє чоловіків з “ЛНР” відгукнулися за його заклик. Учасники InformNapalm разом з бійцями ССО України зустріли двох примусово мобілізованих громадян та доставили їх в безпечне місце. Чоловіки не будуть брати участь в бойових діях. Їм також надали притулок та можливість повернутись до мирного життя далеко від лінії фронту.