Невідому речовину розпорошили в натовпі протестуючих, які зібралися біля оточення, за яким розташована резиденція президента Білорусі Олександра Лукашенка, пишуть журналісти.

Станом на 17.50 (мск) біля огорож на проспекті Переможців залишалося близько тисячі демонстрантів. Коли деякі з них підійшли впритул до кордону і почали залишати написи на щитах силовиків, в повітрі з боку протестуючих стала відчуватися невідома речовина.

Від речовини у учасників акції засльозились очі, сильно заклало ніс і з’явилося відчуття печіння в горлі, стало важко дихати. Після того, що сталося натовп відійшов від оточення, частина з них попрямувала в протилежну сторону від резиденції Лукашенка. Ніяких зіткнень за цим не послідовало. Невідома речовина котру розпорошили в натовпі протестуючих, які зібралися біля оточення, за яким розташована резиденція президента Білорусі Олександра Лукашенка.

До слова, 29-й день в Білорусі тривають акції протестів: десятки тисяч людей, проти яких Лукашенко наказав вивести на вулиці силовиків і військову техніку, відстоюють своє право вибору і вимагають від “лідера” Білорусі піти у відставку.

На протести, незважаючи на твердження пропагандистів, що вулиці “порожні”, сьогодні в містах Білорусі вийшли десятки тисяч людей.

У той же час в столиці Білорусі стягуються водомети, силовики застосовують проти протестувальників сльозогінний газ. На вулиці за наказом Лукашенко виведена військова техніка. Шлях протестуючих на деяких білоруських вулицях перегороджує спецтехніка і ОМОН, через що між сторонами відбуваються конфлікти. У Гродно, де сьогодні проходить один з найбільш масових протестів, до центру міста рухається кілька великих колон. Одна з них піддалася нападу силовиків, після чого були затримані кілька протестуючих. Також відомо, що більше десяти осіб затримали в Мінську біля готелю “Бон”.

ЗМІ повідомляють, що після 15 години в країні почалися перебої з Інтернетом, в деяких містах не працює мобільний зв’язок.

Телеграм канал Нехта зараз пише, що: РОЗПОЧАЛИСЯ МАСОВІ ЗАТРИМАННЯ ПРАКТИЧНО У ВСЬОМУ ЦЕНТРІ СТОЛИЦІ!

Також, Маніфестанти в Мінську влаштували флешмоб-пародію, висміявши войовничість Лукашенко. Про акцію повідомляє Tut.by.

У Палацу незалежності з’явилися дві дівчини з плакатами, стилізованими під щити омонівців. На кожному «щиті» великими літерами на вертикалі написано «ОМОН» з розшифровкою: “О — общественный, М — мирный, О — ответ, Н — насилию”.

Потім в натовпі з’явився чоловік з саморобним автоматом, обтягнутим золотистою фольгою з рожевими сердечками. На одязі чоловіка було написано «Моцний арешак», до кишені прикріплений постер з Брюсом Віллісом.

«Хлопці, я з вами до кінця!» – закричав він, звертаючись до силовиків в оточенні.

Мітингувальники застерегли людей в чорному, заявивши, що їх відданість президенту Білорусії не закінчиться для них нічим хорошим.
«Він вас кине! Ганьба! », – кричали в натовпі.