У Маріуполі партизани знищили російського загарбника з окупаційної адміністрації, ще один отримав поранення.

В районі окупаційної адміністрації був підірваний автомобіль ВАЗ білого кольору, перефарбований в болотний камуфляж. За кермом перебував військовий чиновник, повідомляє Маріуполь. Спротив в Telegram.

“Росіянин з числа нових, які прибули разом з оленяром (тим самим гауляйтером – новим “заступником” іваща). Ще двоє росіян постраждали. Обидва одягнені у форму. У одного опіки високого ступеня, в результаті відправлений в госпіталь в Донецьк (не факт, що вижив). Другого відкинуло вибуховою хвилею в бордюр-перелом руки, черепно-мозкова травма, знаходиться в Маріупольській лікарні №2. Епіцентр вибуху в центрі автомобіля”, – наголошується в повідомленні.

Водночас радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram уточнив, що в Маріуполі ліквідовано щонайменше одного росіянина з числа окупаційної адміністрації.

“Водій-військовий чиновник з числа прибулих з “гайляйтером-оленяром”, одягнений у військову форму не вижив”, — підкреслив він.
Це вже не перший такий випадок прицільного попадання по “хвостах” гауляйтерів.

Раніше, підрив вибухового пристрою стався в районі бізнес-центру гауляйтера Євгена Балицького. В повітря злетіло авто, повідомляє в Telegram мер Мелітополя Іван Федоров.

“Колаборанти Мелітополя невдало покурили біля відділення рашистської ФСБ, яке розміщується в будівлі мелітопольського гауляйтера Балицького”, – розповів він.

Уточнюється, що в будівлі також знаходився офіс, який використовували російські пропагандисти.